Balandžio 20 d. - gegužės 21 d. laikotarpis, Saulei esant Jautyje

Impulsas, kaip Dieviškojo grūdo dalis, įkrenta į Žemės dirvą ir pradeda joje bręsti. Taip ir Mokinystės siekiantysis turi ruoštis Šauksmui bręsdamas. Brendimas vyksta, reikalingas Šauksmui savybes ugdantis, vadinasi, mokantis kantriai ir ištvermingai dirbti, prisiėmus atsakomybę daryti, pasirinktomis vertybėmis gyvenime vadovaujantis.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „saulė eina jaučio“

  M.K.Čiurlionis. Saulė eina Jaučio ženklu, 1906/7 m.


Pabudusioje gamtoje tuo metu viskas dauginasi, veisiasi, skleidžiasi ir auga. Žmogus tada savo būsimam derliui dirvą ruošia ir sėklas į ją pasėja.

Neužtenka Kosminės ugnies impulsą perimti. Kažkas turi tą impulsą įtvirtinti, nes be įtvirtinimo jis ilgainiui išsisklaido, todėl įtvirtinimas yra svarbiausias, kad impulsas ilgiau veiktų per šiuo atveju žemiškus darbus.

Jaučio pilnaties naktį Dievai nužengia į Žemę, kad palaimintų ją ir visus darbui pasiruošusius dvasios darbininkus, kad šie dar sąmoningiau ir efektyviau darytų Žemėje tai, ko dievai, danguje būdami, ir fizinių kūnų neturėdami, negali nudirbti. Tuo metu jie pasirinkdavo žmones, kurie jų dvasios impulsą įtvirtins.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai