Paslaugos

Astropsichologinė konsultacija.

Šios astrologinės konsultacijos metu atliekama psichologinė ir karminė gyvenimiškų įvykių bei tarpusavio santykių analizė pagal Jūsų individualų gimimo horoskopą. Jos metu aiškinamasi, kaip Jūs galite padėti sau: pagrindinės vidinės problemos, jų sprendimo būdai; galimybės ir sugebėjimai; svarbiausi gyvenimo įvykiai, aktualiausia gyvenimo sritis; dabarties ir artimiausios ateities apžvalga. 

Pokalbio trukmė: 2  2,5 val.

Paslaugos kaina – 80,00 .

Partnerių suderinamumas

Ši astrologinė konsultacija padės Jums suprasti, ar Jūsų pasirinktas partneris Jums tinka, kokie yra Jūsų tarpusavio santykių ypatumai ir užduotys, kaip elgtis, kad tarpusavio santykiai išliktų tokie, kokie yra, arba pasitaisytų, o taip pat priežastis, trukdančias harmoningiems santykiams su Jus dominančiu asmeniu. Dabarties ir artimiausios ateities apžvalga. 

Pokalbio trukmė: 1,5 - 2 val.

Paslaugos kaina – nuo 80,00 .


Rekomenduojama prieš partnerių suderinamumo konsultaciją išklausyti asmeninę atskirai kiekvieno partnerio astropsichologinę konsultaciją tam, kad bendra poros konsultacija būtų aiškesnė ir naudingesnė. 

Vienos gyvenimo temos astropsichologinė analizė

Individualus gimimo horoskopas atskleidžia visų gyvenimo sričių vystymosi tendencijas, galimybes ir užduotis, dabartinės situacijos gilumines priežastis bei galimas pasekmes. Šios astrologinės konsultacijos metu galime panagrinėti šiuo metu Jums aktualiausią gyvenimo temą (vien tik apie finansus, partnerystės santykius, profesiją, darbą, sveikatą, santykius su tėvais, vaikais ir pan.).

Pokalbio trukmė: 1 val.

Paslaugos kaina – nuo 30,00 .

Vaiko vystymosi tendencijos

Dažniausiai šios astrologinės konsultacijos kreipiamasi, vaikams prasidėjus paauglystės krizei. Tačiau astrologija padeda išspręsti ne tik šio kritinio periodo sunkumus, bet ir atskleidžia galimybes, kaip išvengti ar sušvelninti daugelį vaikystėje ir paauglystėje kylančių sunkesnių situacijų. Šios astrologinės konsultacijos metu aiškinamasi vaiko charakterio bruožai, psichologinės ypatybės, potencialios galimybės bei vystymosi tendencijos. Tai padės Jums harmonizuoti tarpusavio santykius, nukreips tinkama auklėjimo kryptimi, padės maksimaliai atskleisti vaiko sugebėjimus bei vystyti stipriąsias puses.

Pokalbio trukmė: 1 – 2 val.

Paslaugos kaina – nuo 40,00 .

Tendencijų vieniems metams nustatymas

Individuali astrologinė prognozė vieniems metams (Soliaras) – tai bendros tendencijos ateinantiems metams visose gyvenimo srityse (darbas, šeima, asmeninis gyvenimas, sveikata, kelionės ir pan.). Apžvelgiama, kas metų eigoje bus aktualiausia, kurioje gyvenimo srityje galimi pokyčiai, kam reikės skirti daugiau dėmesio. Rekomenduojama šią astrologinę konsultaciją užsisakyti 1–2 mėn. iki gimtadienio. 

Pokalbio trukmė: 1,5 – 2 val.

Paslaugos kaina – 70,00 .

Atsakymas į konkretų klausimą

Šios astrologinės konsultacijos metu analizuojama dabartiniu metu Jūsų gyvenime susidariusi sudėtinga situacija ar iškilęs klausimas. Tai konkrečios situacijos galimos vystymosi tendencijos, perspektyvos ir pan. Ši konsultacija padės Jums apsispręsti, priimti sprendimą Jums rūpimu klausimu. Užsakant paslaugą būtina informacija: tiksliai suformuluotas klausimas; Jūsų gimimo data, laikas ir vieta. 

Pokalbio trukmė: iki 1 val.

Paslaugos kaina – 30,00 .

Individualių minties struktūrų nustatymas

Kiekvienas žmogus mąsto individualiomis mąstymo struktūromis. Vienos jų švarios ir sveikos, kitos – deja, dažiausiai yra pažeistos ir dalinės. Skiriasi ir mąstymo struktūrų skaičius: kuo jų mažiau – tuo žmogus kategoriškesnis, kuo jų daugiau – tuo plačiau jis mąsto, tuo imlesnis yra jį pasiekiančiai informacijai, tačiau jeigu tų struktūrų daug ir jos dalinės ar pažeistos – tai skatina paviršutiniškumą. Ši astrologinė konsultacija padės atpažinti, apsivalyti ir pasigydyti atsineštas prastas, papildyti dalines, sustiprinti geras bei įvesti naujas mentalines struktūras.

Pokalbio trukmė: 1 val.

Paslaugos kaina – nuo 30,00 .


Papildoma paslauga  Individualus mineralų parinkimas 

Su pažeistomis mentalinėmis struktūromis puikiai padeda dirbti mineralai, kuriuose yra švarios minties struktūros. Jų pagalba galima pagydyti prastąsias ir sustiprinti gerąsias žmogaus mąstymo struktūras. Jie gali tapti puikia apsauga nuo sielai, protui ir kūnui neigiamų poveikių bei suteikti pagalbą pusiausvyrai rasti. Sudaromas rekomenduotinų mineralų sąrašas pagal asmeninio gimimo horoskopo rodiklius.

 Paslaugos kaina – nuo 30,00 .


Papildoma paslauga  Talismanų gaminimo tikslaus laiko nustatymas

Paslaugos kaina – nuo 30,00 .

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai