Astrologo konsultacijos

Astrologo konsultacijos užsakymas ir paslaugos kaina

 

El. paštu: astrokonsultacijos@gmail.com išsamiai apibūdinkite savo problemą, nurodykite klausimus, apie kuriuos norėtumėte pakalbėti konsultacijos metu, o taip pat būtinai pateikite šiuos savo duomenis:

1.      gimimo datą – metus, mėnesį ir dieną;

2.      gimimo vietą – miestą, rajoną (sritį), šalį;

3.      gimimo laiką – jeigu tikslus laikas nežinomas, nurodykite galimo gimimo laiko intervalą (ryte, iki pietų ir pan.);

4.      dabartinę gyvenamąją vietą – miestą ir šalį.

 

Ši informacija būtina tam, kad būtų galima aiškiau suprasti Jūsų poreikius ir įvertinti astrologo darbo apimtį. Išanalizavus pateiktą informaciją, Jums bus pranešta tiksli astrologinės konsultacijos kaina bei suderinta konkreti konsultacijos diena.

Paslaugų kaina kiekvienu konkrečiu atveju vertinama atskirai. Orientacinės astrologinių konsultacijų kainos nurodytos prie kiekvienos siūlomos paslaugos temos. Priklausomai nuo darbo apimties, pagal Jūsų pateiktą užsakymą, kaina gali būti ir mažesnė, ir didesnė už orientacinę.

Konsultuojama tik žodžiu susitikimo metu, adresu: J.Kubiliaus g. 23, Vilnius


Adresas.jpgKonsultacija planuojama po 10 – 15 darbo dienų.

Dėmesio: astrologinės konsultacijos, analizuojant individualų suaugusio žmogaus horoskopą, teikiamos tik jam pačiam dalyvaujant. Ši informacija tretiesiems asmenims neteikiama.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai