Spalio 31 d. pilnatis

Spalio 31 d. 16 val. 50 min. Lietuvos laiku įvyks pilnatis. Ji vyks Saulei esant Skorpiono 9 laipsnyje, kurį D.Radjaro knygoje „Astrologinė mandala“ sibilė apibūdino taip: 


Dirbantis dantų gydytojas“.


08 Skorpiono 9.jpgSkorpiono 9oautorė R.Fumizki (Japonija)          Šis simbolis nurodo, kad vartotojiškas gyvenimo būdas bei palaikomi egoistiniai norai sukuria neigiamas pasekmes ir tai skatina ieškoti atitinkamų priemonių, kaip pašalinti atsirandančią žalą. Visuomenėje priimtas gyvenimo būdas bei kultūrinės tradicijos primeta mums tam tikrus valgymo įpročius, nesveiko ir nenatūralaus maisto vartojimą, dažnai valgymą skubant ar esant stresinėse būsenose. Savaime suprantama, kad dėl besaikio vartojimo dažniau ir greičiau ima gesti dantys, todėl šiai problemai spręsti (išoriškai) atsirado „odontologo“ profesija. Taip vienu metu gyvenime vyksta gadinimas ir atstatymas, griovimas ir kūrimas – vis palaikant įsuktą ydingą gyvenimo ratą. Analogiškai vyksta ir daugelyje kitų gyvenimo sričių. Tačiau vien tik priemonių pasekmėms pašalinti neužtenka, žmogus turėtų pradėti ieškoti ir tų pasekmių atsiradimo priežasčių.

Šio laipsnio simbolika primena apie tai, kad kiekvienas žmogus turi gebėjimą išspręsti kylančias problemas, ištaisyti tai, ką pats netinkamai elgdamasis sugriovė ar sunaikino, nesvarbu ar tai būtų klaidos mintyse, žodžiuose ar veiksmuose. „Odontologas“ turi išsiaiškinti, kas negerai vienoje ar kitoje situacijoje, atlikti diagnozę tam, kad atstatyti pusiausvyrą ir kad vėl viskas veiktų sklandžiai ir efektyviai. Net pasirinkus Evoliucijos Kelią, ugdant gerus įpročius, stengiantis neužteršti aukštesnių siekių racionaliomis mintimis, reikėtų nepamiršti karts nuo karto peržiūrėti ir sutvarkyti tai, kas vis dar trukdo ir yra nepriimtina kelyje. „Odontologas“ privalo atlikti profilaktiką ir pašalinti tai, kas sukelia vienokias ar kitokias problemas. Sąmoningumo siekiantis žmogus pasirenka kitokį gyvenimo būdą, tausoja ir siekia neužteršti ne tik savo fizinio, bet ir emocinio, mentalinio kūnų.

(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“; paveikslo autorė R.Fumizki, Japonija)

10.31 Pilnatis Skorpione.jpg


Pilnaties, vykstančios Saulei esant Skorpione, tema (A.Ilgevičienė „Pirminės šventės“): Amžinybės ir būvių kitimo joje šventė, Valios jėgos ir proto alchemijos Misterija, Kosminės Evoliucijos šventė, Mirties ir Atgimimo Misterija.  

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai