Lapkričio 15 d. jaunatis

Lapkričio 15 d. 7 val. 08 min. stoja jaunatis. Ji vyks Skorpiono 24 laipsnyje, kuris D.Radjaro knygoje „Astrologinė mandala“ apibūdintas taip: 


„Išklausiusi įkvepiantį kalno Pamokslą, minia išsiskirsto namo.


08 Skorpiono 24.jpgSkorpiono 24oautorė R.Fumizki (Japonija)Šio laipsnio simbolis primena poreikį įgyvendinti atrastą išmintį, patirtą suvokimą ar priimtiną mokymą.
Žmogų visada lydi iššūkiai ir pamokos. Kiekviena gyvenimo situacija turi savyje užslėptą žinutę, kurią kartais perduoda situacijoje dalyvaujantys žmonės, o kartais ją reikia išsišifruoti pačiam, ypač jeigu toje situacijoje asmeninė patirtis yra kažkuo nemaloni ar nepriimtina. Labai svarbu tą žinutę išgirsti. Tiesa ta, kad supratimas vienodose situacijose kiekvienam yra skirtingas, kaip ir tai, kad vieni pasidaro kažkokias išvadas, o kiti net ir neieško sprendimų. Kiekvienas, kažką suvokęs, susiduria su poreikiu tą suvokimą asimiliuoti gyvenime ir leisti tam suvokimui palaipsniui keisti mums įprastą požiūrį ir elgesį. Taip, atsitraukti, nieko nesiaiškinant ir nepriimant jokio sprendimo, visada yra lengviausia. Dėl to gyvenime tiesiog gali kilti daugiau išorinės painiavos, kas su laiku gali dar aštriau sukelti neramybę ir pačiame žmoguje. Tokios gali būti išminties netaikymo neigiamos pasekmės ateityje. Be to, suvokimo nepatikrinus kasdieniame gyvenime, jis turi tendenciją išblėsti, išsitrinti.
Grįžimas namo nuo aukšto kalno, kas reikštų suvokimą, ateinantį iš aukštesnių sąmonės sluoksnių, įprastoje realybėje paprastai sutinka tankesnių sluoksnių pasipriešinimą. Tačiau siela, kažką suvokusi, visada yra pajėgi tą suvokimo Šviesą išlaikyti, tuo pakeisdama bet kurią kasdienę situaciją. Taigi, sąmoningumo siekiančiam žmogui atrasti, kaip kūrybiškai kasdieniame gyvenime pritaikyti išmintį ar suvokimą, ir yra viena pagrindinių užduočių, o vėliau išgyventą išmintį skleisti, bet ne bet kam ir bet kur, o būtent tiems, kurie ieško atsakymų.
(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“)


11.15 Jaunatis Skorpione.jpg

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai