Lapkričio 30 d. pilnatis

Lapkričio 30 d. 11 val. 31 min. stoja pilnatis. Ši pilnatis – tai ir pusiaušešėlinis Mėnulio užtemimas. Užtemimas – tai be galo svarbus periodas, kuomet suaktyvėja situacijos, reikalaujančios priimti sprendimus ir atlikti būtinuosius pokyčius, nes tam jau atėjo laikas ir nebevalia to atidėti. Tai, kas atgyveno, turi būti paleista, taip atlaisvinant vietą ateinančioms naujoms galimybėms.
Taigi, pilnatis vyks Saulei esant Šaulio 9 laipsnyje, kuris D.Radjaro knygoje „Astrologinė mandala“ apibūdintas taip: 


„Motina veda savo mažą vaiką žingsnis po žingsnio stačiais laiptais aukštyn.


09 Šaulio 9.jpg„Šaulio 9o“, autorė R.Fumizki (Japonija)Šis simbolis nurodo poreikį ištiesti pagalbos ranką mažiau pajėgiems, mažiau patyrusiems ar mažiau suprantantiems žmonėms, sprendžiant jų gyvenime kylančias problemas. Lipimas laiptais simboliškai susijęs su kliūčių įveikimu Kelyje, o brandesnis žmogus (sąmoningesnis, supratingesnis) turi nebylią prievolę padėti sąmoningumo siekiančiajam tas kliūtis savarankiškai įveikti. Ypač svarbu padėti atpažinti ir suvokti tų sunkumų priežastis. Vieniems reikalingas patarimas iš šalies, o kiti gal jau yra pajėgūs išgirsti ir savo vidinį vedlį bei patikėti jo patarimu, kaip tinkamai vienoje ar kitoje situacijoje pasielgti. Kiekvienos kliūties įveikimas – tai dar vienas mažas žingsnis laipteliu aukštyn. Ištiesti ranką kitiems yra labai svarbu, tik reikėtų pasistengti pagalbos prašymą išgirsti ir jokiu būdu savo pagalbos neprimesti.
Didžiąją dalį gyvenimo žmogus skiria įgūdžių, padedančių įveikti kasdienes problemas, lavinimui. Todėl net ir pačius paprasčiausius įgūdžius, kurie būtini mūsų visuomeniniame gyvenime, vyresnė karta turėtų perduoti jaunesniai. Mes kiekvienas savotiškai esame mokytojai ir mokiniai, nes vieni iš kitų nuolatos gauname patarimų, kaip elgtis vienose ar kitose situacijose. Padedantysis tuo pačiu ugdosi kantrybę, rūpestingumą ir supratingumą. Taip padėdamas kitam, padedi ir sau.

(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“)


11.30 Pilnatis Šaulyje.jpg

Pilnaties, vykstančios Saulei esant Šaulyje, tema (A.Ilgevičienė „Pirminės šventės“): Liepsnojantis Dievo veidas, Tikėjimo Ugnies šventė, Visuotinio Teisingumo šventė, Dievo pergalė žmoguje.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai