Jupiteris ir Saturnas Vandenyje

Gruodžio 17 d. Saturnas, o po kelių dienų – gruodžio 19 d. ir Jupiteris pereis į Vandenio ženklą, kuriame abi šios planetos kartu bus ateinančius 2021 metus. Tiesa, gegužės 14 – liepos 28 d. Jupiteris trumpam įžengs į Žuvis. Ateinantys metai gyvenimiškomis situacijomis kiekvieną individualiai skatins išsilaisvinti iš įsisenėjusių patogių mąstymo nuostatų, įpročių ir instinktyvaus elgesio, o taip pat kilstelti suvokimą laipteliu aukščiau tikėjimo, sąmoningumo, pažinimo, idėjiniuose klausimuose. 

Be to, ateinantys metai bus be galo svarbūs vieno iš trijų pagrindinių kosminių principų – Evoliucijos principo – gilesniam ir platesniam suvokimui bei jo realizavimui kasdienybėje.Saturnas ir Jupiteris4.jpg Saturnas – tai Likimas, kurį sąmoningumo siekiantis žmogus gali ir turi keisti, pasinaudodamas pasirinkimo duodamomis galimybėmis ištaisyti vis pasikartojančias klaidas. Jupiteris – tai Lemtis, arba Paskirtis, į kurią veda visi gyvenimo įvykiai ir situacijos, todėl ją bet kuriuo atveju anksčiau ar vėliau teks įvykdyti. Paskirties radimą palengvina Tikėjimas aukštesne jėga, kuri kasdienėse situacijose tą paskirtį sufleruoja. Netikėjimas trukdo, nes tuomet žmogus tiesiog visais būdais, ypač racionaliais išvedžiojimais, sieks jos išvengti.

Susivokti siekiančio žmogaus pagrindinė Paskirtis – susitvarkyti tarpusavio santykius arba suprasti tai, kas vis nesuprantama. Paprastai tai, ką iš tiesų reikia sutvarkyti, vengiama daryti, nes atrodo sunku, dar ne laikas, labai skauda... Dažnai pamirštama, kad tie, kuriems lemta gelbėti pasaulį, pirmiau patys save gelbėjo nuo savo nesupratimo ir tik vėliau padėjo tai daryti kitiems. Bet kokiam darbui, net ir mažiausiam, svarbu kelti vidinės energijos kokybę, kuri padeda turimus sugebėjimus tinkamai pritaikyti. Vidinei energijai kryptingai švarėjant, didesni ir svarbesni darbai vardan kitų savu laiku ateina.

Taigi, karma, arba Likimas – tai, kas atsinešta, tačiau gali ir privalo būti pakeista, daug ir kantriai dirbant. Paskirtis, arba Lemtis – tai, kas privalo būti vykdoma, pasitelkus visus savo sugebėjimus.

Tokia yra Evoliucija, arba vystymasis, kai keičiama tai, kas turi būti pakeista, ir priimama tai, kas neturi būti pakeista, tačiau turi būti atlikta.


Individualias Likimo ir Paskirties užduotis galima atpažinti per atitinkamų kiekvieno žmogaus asmeninio horoskopo rodiklių analizę, kurią galima užsisakyti ir aptarti individualios konsultacijos metu.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai