Gruodžio 14 d. jaunatis

Gruodžio 14 d. 18 val. 18 min. prasideda naujas Mėnulio ciklas – stoja jaunatis, kuri vyks Šaulio 24 laipsnyje. Šis laipsnis D.Radjaro knygoje „Astrologinė mandala“ apibūdintas taip:


Mėlynas paukštelis, tupintis ant kotedžo vartelių“.


09 Šaulio 24.jpg
Šaulio 24o“ autorė R.Fumizki (Japonija)Paukštis – tai sėkmės ir laimės simbolis, o tai, kad jis mėlynas, simbolizuoja ir į dvasią orientuotą, aukštesnįjį protą. Kotedžas, ant kurio vartelių tupi mėlynas paukštelis, simbolizuoja, kad jame gyvenantys sąmoningesni žmonės stengiasi siaurame (vieno namo) arba platesniame (gatvės, miesto, šalies...) visuomenės rate prisidėti prie bendro gyvenimo kokybės gerinimo.
Besaikis daiktų vartojimas klaidina laimės ieškotojus, kaip ir pavydas kitiems galvojant, kad žolė visada žalesnė kažkur kitur. Tikras, pilnavertis gyvenimas yra tuomet, kai jame gausu kliūčių ir sunkumų. Juos įveikiant, kas įmanoma tik suvokus juose užslėptą prasmę bei jų atsiradimo priežastis, patiriamas palengvėjimas, ramybė ir palaima. Pozityvus, optimistiškas požiūris į savo (nors kaip dažniausiai pačiam žmogui atrodo – sunkesnį už kitų) gyvenimą, pamatant ir jame į gerą vedančias patirtis, savaime nuima ir palengvina įsikalbėtą ar įsivaizduojamą naštą. Tai ir yra pati didžiausia dovana, kuri, deja, nėra materiali, ji labiau patiriama vidinės būsenos niuansais.
Galimybės žmogui suteikiamos nuolatos, todėl svarbu neprarasti budrumo ir geriau įsižiūrėti į kasdienes situacijas, jose slypinčias užuominas. Daugelis žmonių siaurai ir paviršutiniškai žiūrėdami į kasdienybę, jaučiasi turintys mažiau nei reikia arba mažiau nei nusipelno. Stovėdami po gausiai užderėjusiu medžiu, jie dažniau žiūri žemyn į gendančius ir pažeistus krituolius, nes bijo ar netiki, kad pakėlus akis aukštyn, jie bus apdovanoti aukščiausios kokybės vaisiais. Tik tikėjimas Gėriu, sėkme, gausa ir sukuria Gėrį, sėkmę, gausą.
Siekiant laimės reikia spinduliuoti geranoriškumu. Su tokiu požiūriu žmogus ne tik kūrybiškai išnaudoja savo potencialą, bet tuo pačiu praturtina ir savo, ir kitų gyvenimus. Sėkmė, laimė, meilė – tai nėra atsitiktinumas. Ją pritraukia tie, kurie labai stengiasi ir atkakliai laikosi savo pasirinkto kelio, nuoširdžiai ir dosniai dalindamiesi su kitais.
(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“) 


12.14 Jaunatis Šaulyje.jpg

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai