Gruodžio 30 d. pilnatis

Gruodžio 30 d. 5 val. 29 min. stoja pilnatis, kuri vyks Saulei esant Ožiaragio 9 laipsnyje. Šis laipsnis D.Radjaro knygoje „Astrologinė mandala“ apibūdintas taip:


Angelas, nešantis arfą“.


10 Ožiaragio 9.jpg


„Ožiaragio 9o“ autorė R.Fumizki (Japonija)


Už kiekvienos gyvenimiškos situacijos slypi aukštesnė prasmė ir tikslai. Tik juos atradus gyvenime ima įsivyrauti harmonija.
Suprantant, ką Dievas per vienus ar kitus įvykius bando mums pranešti, stengiamasi tuo supratimu vadovautis ir ateityje. Sąmoningas žmogus supranta, kad gyvenimas yra daugiaplanis, tai lyg „sferų muzika“, kurioje kiekviena nata yra svarbi, todėl kaskart naujai atpažinta aukštesnė nata suteikia stiprybės ir tvirtumo visam kūriniui. Jeigu mes neprisideriname prie jos, tai nebegirdime Dievo balso. Šios muzikos melodija – tai harmonija, grožis ir meilė, todėl kiekvienam žmogui svarbu savo kasdieniame gyvenime nuosekliomis pastangomis tas savybes įkūnyti.
Šis vaizdinys primena, kad Dieviškumas yra mumyse ir aplink mus. Viskas, ką turime daryti – tai būti atvirais ir įsiklausyti į gyvenimą, kuriame kiekvienas atliekame savo unikalų vaidmenį, reikalingą visumos pilnatvei ir gerovei. O tam reikia pamėginti atpažinti ir ryžtis aukoti savo egoistinę, žemos tonacijos prigimtį. 
Angelas – tai tarpininkas tarp dievų pasaulio ir žemės. Išvertus iš graikų kalbos, jis reiškia „šauklį“. Kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą, kuris jį lydi visą gyvenimą ir primena apie dvasios svarbą čia Žemėje.
Arfa – tai šventos, dieviškos muzikos simbolis. Jos stygos atspindi meilės laiptus, kuriais kopdami vis kylame nuo žemiausių, primityviausių pakopų iki dvasingesnių, kol galiausiai pasiekiame dangų.
Angelas, nešantis arfą, simbolizuoja pakylėtą būseną, kuomet visi ir viskas tiek viduje, tiek išorėje yra darnoje. Harmonijoje esantis žmogus yra ryžtingas įveikdamas gyvenimiškas kliūtis, kylančias iš baimių. Toks žmogus neabejoja, pasitiki savimi bei vedimu, vadovaujasi aukštesniais siekiais ir stengiasi kuo geriau realizuoti save, net ir eilinėse kasdienėse situacijose tapdamas geresniu. Toks pavyzdys įkvepia ir kitus gėriui, kūrybai...

(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“) 


12.30 Pilnatis Ožiaragyje.jpgPilnaties, vykstančios Saulei esant Ožiaragyje, tema (A.Ilgevičienė „Pirminės šventės“): Dieviškoji akis, Aukščiausių tikslų ir Dharmos vykdymo šventė, Dangaus atsivėrimas ir Dieviškojo kūdikio atėjimas į Žemę.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai