Vasario 11 d. jaunatis

Vasario 11 d. 21 val. 7 min. Vandenio 24 laipsnyje stoja jaunatis. D.Radjaras (knygoje „Astrologinė mandala“) šį laipsnį apibūdino taip:


„Žmogus, įveikęs savo aistras, moko gilios išminties remdamasis savo patirtimi“.


11 Vandenis 24.jpg

Vandenio 24o“ autorė R.Fumizki (Japonija)


Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo pasiekimų gyvenime, gali būti pavyzdžiu mažiau patyrusiems žmonėms, siekiantiems įveikti ar suvaldyti savo prastus fizinius ir emocinius įpročius. Savo kasdienybėje svarbu pastebėti, kad nuolatiniai emociniai svyravimai santykiuose ar situacijose – tai lyg „amerikietiški kalneliai“, mėtantys žmogų tai į vieną, tai į kitą pusę, tai aukštyn, tai žemyn. Išmokus emocijas tinkamai kontroliuoti, atsiranda objektyvumas, leidžiantis aiškiau pamatyti gyvenimo užduotis ir judėti pirmyn jas sprendžiant.
Išmintis susijusi su žemosios prigimties dominavimo įveikimu ir tokia patirtis be galo vertinga tiems, kurie siekia išsilaisvinimo iš vystymąsi stabdančių prisirišimų. Turint patirties lengviau paaiškinti, kas vyksta ir ką daryti, susidūrus su panašiais iššūkiais, įveikiant kliūtis ar sunkumus, kurie vadinami tiesiog problemomis.
Toks ir turėtų būti tikrasis švietimas, kuris remiasi patirties pasidalinimu, nes daugiau susivokęs žmogus turi nerašytą prievolę padėti suvokimo siekiantiesiems. Bet kokia patirtis gali pasitarnauti aukštesniems, dvasiniams tikslams.

(paruošta pagal D.Rudhyar „An Astrological Mandala“ ir L.Hill „The Sabian Oracle: 360 Degrees of Wisdom“)

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai