Savęs pažinimo užsiėmimai

Kviečiu į Savęs pažinimo užsiėmimų ciklą, kurio metu palaipsniui susipažinsime ir taikysime savistabos praktiką, pagrįstą Mėnulio judėjimu Zodiako ratu.Kiekvienas žmogus kasdien susiduria su įvairiausiomis situacijomis – maloniomis ir nemaloniomis, džiaugsmingomis ir skausmingomis, harmoningomis ir chaotiškomis. Tos situacijos ir būsenos joms vykstant priklauso nuo pačio žmogaus viduje slypinčių ydų bei mentalinių nuostatų. Minėta savistabos praktika padeda išsiaiškinti gyvenime vykstančių situacijų galimas priežastis, kurias atpažinus darosi aiškiau, kaip taisyti besikartojančias klaidas, ir tuo pačiu mokomasi sąmoningiau gyventi kasdienybėje bei galimuose ateities išbandymuose. Šios praktikos pagalba išsiugdyti savistabos įgūdžiai padeda efektyviau ir tvirčiau žingsniuoti link Savęs Tikrojo, kuriam ydos ir nesupratimas yra svetimos. Tik save pažinęs žmogus tampa savojo gyvenimo šeimininku, palaipsniui išsilaisvinančiu iš savo egoistinių norų, emocijų, įpročių bei nuostatų vergystės.

Numatoma 13-a užsiėmimų: įvadas bei 12-os Zodiako ženklų pagrindinės temos, kurių pasireiškimui kiekvieno atskiro žmogaus gyvenime yra savos priežastys. Būtent tas priežastis užsiėmimų metu mes kartu ir pamėginsime atpažinti.


Susitikimai vyks Vilniuje, Žirmūnuose, darbo dienomis vakarais. Pirmas įvadinis užsiėmimas – vasario 9 d. (ketvirtadienį).

Būtina registracija, po kurios gausite detalesnę informaciją: astrokonsultacijos@gmail.com


Esate visi laukiami (astrologinės žinios nėra būtinos).


Antropoteosofinis astrologas Vladislavas Čiepa

tel. +370 686 61685

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai