Kovo 9 d. 3 val. 58 min. Saulės užtemimas Žuvų Zodiako ženkle

Saulės užtemimass.jpg


Pagrindinės šio užtemimo pamokos:

* Nepasimesti tarp svajonių ir realybės;

* Stengtis atskirti savo Tikrąjį Aš nuo iliuzinių ir pastaruosius aukoti.


Šis Saulės užtemimas yra susijęs su tarpusavio santykių arba neišspręstų savų, t.y. vidinių problemų, kurios lyg ir atrodė išspręstos ar tiesiog buvo jau primirštos, temomis. Sprendžiant šiuos klausimus, teks daugiau ieškoti kompromisų, nes situacijose, į kurias tuo metu teks pakliūti, didesnę įtaką turės kiti žmonės. Tai karmos atpirkimo laikas ten, kur jos likę, ir su tais, su kuriais ji turi būti atpirkta. Reikėtų stengtis nieko iš nieko nereikalauti, su džiaugsmu ir dėkingumu aukoti tai, ką gyvenimas prašo aukoti: o šiuo periodu – tai įsisenėjusios mentalinės nuostatos, ydinga bendravimo kultūra, paviršutiniškumas analizuojant, apdorojant bet kokios rūšies informaciją. Nerealūs lūkesčiai gali trukdyti pamatyti realybę, todėl reikėtų suvaldyti emocijas bei vaizduotę, nepasiduoti pesimistinėms nuotaikoms. Svarbu neprarasti ryšio su realybe, priimti ją tokią, kokia ji yra, ir neprisirišti prie savo vaizduotės vaisių, susikurtos idealios realybės. Reikėtų vengti iliuzijų ir saviapgaulės, nenusivilti netobula ir neidealia realybe, nepasiduoti klaidinančioms laikinoms, netikroms vertybėms.

2016.03 Saulės užtemimas (jaunatis).GIF

Šis užtemimas reikalaus praktiniais darbais įrodyti savo pasirinktus idealus. Šiuo metu iš veiksmų aiškiai matysis žmogaus pasirinkimas: ar jis tarnauja puikybei, ar kažkuriai ideologijai. Neteisingas pasirinkimas gali būti lydimas įvairiausių kliūčių tam, kad pakeisti veiklos kryptį. Pataikavimas, tarnystė savo žemajai prigimčiai kuo toliau, tuo labiau gali iššaukti kančią ir skausmą. Todėl tai laikas, reikalaujantis nuoseklaus vidinio darbo su puikybe. Tinkamas pasirinkimas gali suteikti dar daugiau jėgų atliekamiems darbams, o nesavanaudiška kasdienė tarnystė apdovanoti kiekvieną suvokimais, išliksiančiais ateičiai.

Tai idealus laikas kasdienio gyvenimo situacijose mokytis priimti kitus žmones tokiais, kokie jie yra, bei išsilaisvinti iš visuomenėje priimtinų nuostatų, vien tik išorinio, materialaus požiūrio. Įveikus išbandymus ir teisingai pasirinkus – gali atsiverti visai nauja vertybių kokybė, atsiverti tai, kas slypi už materialaus pasaulio formų, galima išgirsti tikrąją sferų muziką.

Kaip minėta, šis užtemimas su aukos tema susijęs, todėl nuoširdi malda užtemimo metu neįkainojamą vertę įgyja. Tai laikas, kai yra galimybė realiai pajausti Aukštesnių Jėgų, Dievo buvimą, pamatyti Jo siunčiamus „ženklus“. Apskritai, užtemimų metu didžiulė energija į Žemę perduodama, todėl labai svarbu ją tinkama kryptimi – kūrimui, t.y. Šviesai, nukreipti.

Kiekvienas užtemimas suaktyvina kažkokias aktualias temas, įvykius. Paprastai jų užuomazgos išryškėja 3 mėnesiai prieš užtemimą (šiuo atveju verta prisiminti praėjusių metų gruodžio mėnesio įvykius) ir dar sykį atsikartoja 3 mėnesiai po užtemimo (t.y. birželio mėnesį). Be to, šio užtemimo metu vykusių situacijų, kurios reikalaus kažką savyje aukoti, pasekmes realiai pamatysime po 6 mėnesių per sekantį Saulės užtemimą, t.y. rugsėjo 1 d.

Ypatingai šios temos aktualios bus tiems, kurių gimimo horoskopuose Žuvų, Mergelės, Dvynių ir Šaulio Zodiako ženklų 16–19  laipsniuose yra planetos ar kiti svarbūs horoskopo rodikliai.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai