Mėnulio tranzitas Ožiaragio ženklu

Tai giluminių tikslų, motyvų ir Idėjos patikrinimo laikas.
Energija komponuojasi stipriai ir metodiškai be pertraukų. Turintieji Idėją arba jau prie jos prisilietę – atgyja, neturintieji – tampa nervingi, kategoriški, valdingi, dogmatiški, kieti arba net žiaurūs.

Itin susimąstyti vertėtų tiems, kuriems tuo metu prasideda, paūmėja arba pripažįstamas artritas ar chroniškas kelio sąnario uždegimas, stuburo problemos, lūžta kaulai, patempiami ar išnyra sąnariai, ima skaudėti dantį. Tomis dienomis persišaldžius galima vėliau sunkiai susirgti, todėl blogai pasijutus geriau likti namie ir gydytis. Atrodytų, tokia paprasta liga kaip persišaldymas, šiuo atveju jau įspėja, jog kažkur esate per „kietas“ arba, atvirkščiai, per „minkštas“. Vadinasi, verta pradėti keisti mąstymą ir atsisakyti savo įsikalbėtų arba įkalbėtų dalykų. Baisiausia, kai žmogui įkalbamas jo tikslas, kurio jis dar nepajėgia suprasti. Tada pamažu išsiskleidžia visa problemų puokštė.

Niekas niekada, net išmintingiausias pasaulio žmogus, negali įvardyti žmogui jo Tikslo arba Idėjos, kol jis pats nepradėjo jos užuosti. Bet kokia nesavalaikė informacija gali imti griauti tai, ką aukštosios jėgos pamažu, kryptingai ir sistemingai žadina ir kuria mumyse. Tikrai išmintingas žmogus tai žino, nes kelius savo Tikslo link jis jau praėjo. Iš kitos pusės, kito žmogaus tikrąjį Tikslą ar Idėją gali pamatyti tik tas, kuris pats iš tiesų ją turi ir vykdo. Daugelis kalbančių apie Idėją, deja, ją įsikalba. Tokio žmogaus paskatintas tikslas pasimetusiam žmogui gali tapti fiksacija arba net programa. Vadinasi, žmogus, kitam pasakęs neteisingą tikslą arba tai padaręs ne laiku, susikuria tikslo karma.

Šią karmą susikuria ir tas, kuris, siekdamas tikslo ar karjeros, lipa per kitų galvas, sakydamas, kad „tikslas pateisina priemones“. Šią sunkią karmą tenka atpirkinėti po to ne vienu gyvenimu, kaskart vis atsiduriant stumdomojo vaidmenyje tol, kol ambicijos neaprimsta. O tada žmogus nieko nesuprasdamas verkia: „Kodėl gi man taip nesiseka“.

Itin tai aktualu tiems, kurių Ožiaragyje yra pažeisti saulė, Saturnas, Jupiteris, taip pat Juodasis Mėnulis.

Tiesa, patirtis rodo, kad ne vienas žmogus dabar su Juoduoju Mėnuliu Ožiaragyje arba X būste, užima vadovaujančias pareigas. Tai jų išbandymas, ar jie sugebės ten būdami suvaldyti savo valdingumą ir nežabotas ambicijas, ar prisigamins papildomai per šias savybes gimstančios blogos karmos. Yra tų, kurie bando net sau imituoti, kad jie neturi aukštų postų ir visuomeninio statuso geismo, tačiau nesitveria pykčiu ir nuoskauda, kai paaukštinamas kolega... Tokio žmogaus vienas pagrindinių gyvenimo išbandymų – išbandymas puikybe ir ambicijomis, suteikiant arba nesuteikiant jam aukštų postų.

Jei šiomis dienomis jus paaukštino pareigose arba suteikė garbingą vardą, vadinasi, jums šis išbandymas prasidėjo, ypač jei jūsų nataliniame horoskope yra jau minėtos pozicijos. Tačiau jei Ožiaragyje arba X būste yra Baltasis Mėnulis, o jūsų Jupiteris nepažeistas Saule, tai galite laikyti savo Tikslų, kurie yra tikri, įvertinimu. Tiesa, šiuo atveju, jūs į tą įvertinimą žiūrite kaip į eilinį, gal net jūsų brangų laiką užimantį reikalą, nes jūs dirbate ne dėl įvertinimo, o todėl, kad negalite nedaryti to, ką darote. Kitam esant tokiai pozicijai gali ateiti reikiama pagalba. Kažkam tai suvokimo arba apsisprendimo laikas.

Visose visuomenės grandyse, kaip ir kiekviename žmoguje, šiuo metu gali išryškėti atviros arba užslėptos ambicijos, dogmatinės pažiūros, nepriėmimas kito nuomonės ar net žiaurumas kitaip mąstantiems, fiksacijos, valdingumas, padidintas kategoriškumas. Iš kitos pusės, labai sunku tiems, kurie neturi savo nuomonės, o žiūri kitam į burną.

Šiuo metu būtina viską spręsti pačiam, prisiimant visą atsakomybę už pasekmes. Reikalinga įrodyti kantrybę. Galima pradėti vystyti Idėją, jei ji gerai apgalvota. Jei norite tuo metu pabūti vieni, tai ir darykite. Gal turite kažką savyje subrandinti: sprendimą, Idėją, o gal suvokimą. Pamedituokite į savo tikslus. Teisinga linkme einantieji jausis ramiai ir stabiliai. Kuo teisingiau einama, tuo daugiau tylaus džiaugsmo ir tvirtumo dėl savo Kelio tomis dienomis yra viduje.

Galimi idėjiniai nesutarimai tarp sistemų valstybių viduje ir pačių valstybių. Paprastai paliečiami klausimai, kur problemos jau įsisenėjusios. Galimos problemos dėl prezidento, jei jis nėra idėjinis, arba pačioje prezidentūroje paaiškėja, kurie dirba tik savo ambicijoms patenkinti, o ne vardan šalies ir jos žmonių. <...>


Padėti gali: cirkonas, gintaras, labradoritas, boji.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 60-62.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai