Mėnulio tranzitas Svarstyklių ženklu

Tai sąžinės patikrinimo bei partnerystės karmos patikslinimo, suvokimo, o gal paleidimo laikas.Jei į „priešo“ sąvoką Jums dar telpa konkretūs žmonės, t.y. jei „priešus“ Jūs suprantate kaip Jums kenkiančius, priešiškai Jūsų atžvilgiu nusiteikusius žmones, galite sulaukti jų išpuolių.

Iš tiesų šis laikas puikiai patikrina, ar yra harmonija Jumyse, ar tik tai deklaruojate, o gal įsivaizduojate, kad išorinė harmonija privalo sukurti jums vidinę harmoniją. Rimti ieškotojai jau žino, kad pastarasis teiginys galioja tik itin retais išskirtiniais atvejais. Dažniausiai, tik tas, kuris sugeba savyje rasti vidinę harmoniją, gali ją rasti ir išorėje. Net jei kitiems atrodytų, jog išoriškai to žmogaus gyvenime harmonijos nėra, jis bet kokiomis, net atrodytų tragiškomis aplinkybėmis, sugebės ją išlaikyti. Kai žmogus neranda savo vidinės darnos, neišvengiamai kenčia jo partneriai, kuriuose jis ima matyti priešus. Kažkas priešą ima matyti bet kuriame sutiktajame. Toks žmogus net menkiausios savo problemos priežastį matys kituose, nes jo neaprėpiamas egoizmas neleidžia net pagalvoti, kad jo pyktis ir neapykanta griauna jo paties gyvenimą ir bet kokius santykius su kitais, taip pat ir jo sveikatą. Pamažu jis visur mato konkurentus, kuriuos nori „parklupdyti“, o gal net sunaikinti. Jei panašios problemos kartojasi ir Mėnuliui esant Avine, tai signalas, kad toks žmogus savo karmą primeta artimiesiems, kuriems ima fatališkai nesisekti arba jie ima sirgti. Šiuo atveju paprastai žmonės mėgsta tarpusavyje šiuo atveju kaltinti protėvių karmą, kas, nemąstant plačiau, paskandina juos fatalizmo liūne.

Ilgą laiką nesuprantant savų problemų, o tik bandant ieškoti jų priežasčių išorėje, atsiranda ligos. Jos tiesiog atlieka gongo vaidmenį skelbdamos, kad nesupratimo riba jau peržengta. Itin į tai reikėtų atkreipti dėmesį tiems, kuriems šiuo laikotarpiu ima rastis arba atsinaujina inkstų, antinksčių, šlapimo-šalinimo sistemos, odos (ypač egzema) ligos, kam ima skaudėti strėnos.

Tai labai svarbus Pasirinkimo tarp Šviesos (arba Supratimo) ir Tamsos (arba Nesupratimo) laikas. Kuo daugiau tuo metu žmoguje abejonių ir gyvenimiškų dvilypių situacijų, ypač jei jos vis kartojasi panašiu laiku, tuo ryškiau tai įrodo jo nesugebėjimą pasirinkti. Dažniausiai tokie žmonės mėgsta primesti sprendimo priėmimą (sakykime šiuo atveju tiesiai – karmą) kitiems. Vieni klausia tėvų, kiti draugų, kažkas konsultuojasi su bet kuo, kas, kaip jie mano, galėtų padėti nusimesti atsakomybę už gyvenimą nuo savęs ir užkrauti ją ant kito (priėmusiojo sprendimą) pečių. Tokiais konsultantais gali tapti mokslininkai, gydytojai, mokytojai, dėstytojai, dvasininkai, psichologai, astrologai, būrėjai ir pan. Tai susiję tiek su buitiniais klausimais (kurį butą pirkti? Kurį vyrą ar moterį rinktis? Į kurį darbą eiti? Į kurią kelionę vykti?..), tiek globaliniais, kai tie, nuo kurių priklauso vienos ar kelių šalių likimai, priima dviprasmius arba netikusius sprendimus.

Taigi, tai savarankiškų sprendimų priėmimo laikas. Primygtinai venkite spręsti už kitą ir jokiu būdu neprašykite kažkieno spręsti už Jus, net jei labai kankinatės dėl būsimo sprendimo. Tie, kurie tuo metu sprendžia už kitą, prisiima savo sprendimo pasekmių karmą, vadinasi, ji ima veikti jų pačių gyvenime.

Pasirinkimas, kaip jau turėjote suprasti – šio laikmečio problema. Vadinasi, nepasirinkusiesiems Kosmoso jėgos įvairiausiais jiems suprantamais būdais bando nurodyti jo nepasirinkimą. Didžioji dauguma žmonių gyvena tik savo ir artimiausios aplinkos gyvenimą, nesidairydami ir nesisielodami dėl nelaimių, susijusių su toliau gyvenančiais, juolab kitų šalių gyventojais. Vadinasi, jiems nuoroda Pasirinkimui galima tik per kasdienes jų situacijas, įvykius ar aplinkos žmones. Vieniems tai pateikiama akivaizdžiai, kitiems – subtiliau, t.y. pagal kiekvieno sąmonę.

Energija ramiai komponuojasi tiems, kurie Didįjį Pasirinkimą jau atlikę ir kurių viduje jau yra harmonija. Nepasirinkusiems galimos mažiau ar daugiau konkrečios pasirinkimo, vadinasi, „dviejų kelių“ situacijos, o harmonijos neradusiems parodoma, kodėl jos nėra, t.y. kas Jūsų viduje trukdo ją pasiekti. Šiems galimos problemos su partneriais (tiek namie, tiek darbe), konkurentų išpuoliai, nesąžiningumo aktai. Jei šiuo metu advokatas gina neteisųjį arba sutinka jį ginti, užsimezga nešvarios sąžinės karma.

Aprašytos problemos itin aktualios tiems, kurių Saulė, Mėnulis, Ascendentas, Juodasis Mėnulis ar pažeistas Saturnas yra Svarstyklėse. Tai taip pat aktualu tiems, kurių nataliniame horoskope Baltasis ir Juodasis Mėnuliai yra viename ženkle arba viename būste.

Būtina išlikti sąžiningu sau ir kitiems, nemeluoti, nekalbėti ir negalvoti blogai apie partnerius, o geriau visaip juos drąsinti, girti ir paremti.

Jei ši karma pakankamai išvalyta, gali ateiti Jūsų žmogus arba galite jį atpažinti. Galite atverti savo Tiesą, medituoti į savo Sąžinę, Sielą-Dvynę, susisiekti su Aukštesniuoju Aš. Ypač tai gali pavykti tiems, kurių Baltasis Mėnulis Rachu arba Ketu yra šiame ženkle.

Šiuo metu tinka pasirašinėti tik teisingas arba kažką užbaigiančias sutartis. Sutartys, kenkiančios tam tikrai daliai visuomenės, užmezga teisingumo karmą, taip užtraukdamos neapibrėžtumą ir nesėkmes jas pasirašiusiems.


Energiją padės integruoti: rožinis kvarcas, arbūzinis turmalinas, lingamas, okeaninis agatas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 51-53.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai