Mėnulio tranzitas Mergelės ženklu

Tai pareigos, tarnystės ir kritikos bei vertinimo karmos išryškėjimo metas.

Gyduoliams gali išryškėti neteisingo gydymo galių panaudojimo karma. Ji sukuriama tada, kai energetiškai gydomas žmogus, nesupratęs savo klaidos, kuri ir yra jo ligos priežastis. Gydymas prasmingas tik tada, kai žmogus iš pradžių paskatinamas suprasti tą priežastį, kad galėtų ištaisyti klaidą ir keistų savo nuostatas reikalinga kryptimi. Tik tada užsiimama gydymu. Pats gyduolis privalo žinoti, o ligonis turi suprasti, kad energetinį balansą organizme pažeidžia ydos ir iš jų kilę nesupratimai. Chroniškai pasiduodant vienai ar kitai ydai, organizmas ima sirgti.

Jei nataliniame horoskope Mergelėje yra Saulė, Mėnulis, Ascendentas, Juodasis Mėnulis, Saturnas, Rachu arba Ketu, žmogui tenka rimtai kontroliuoti save, kad jis nebambėtų, nemanytų, kad tik jis žino viską geriausiai. Taip jis kelia beveik neįveikiamus reikalavimus visiems į jo akiratį patekusiems, ypač būnantiems jame ilgiau. Jam reikia stengtis nekritikuoti ir nevertinti kitų. Deja, tai dažnai užima didesnę jo sąmoningos dienos dalį. Vieni jų nė už ką nenori paklusti, patarnauti kitiems, dauguma daro tai pabrėžtinai ir primygtinai, stačiai primesdami savo rūpestį tiems, kurie jo visiškai neprašo. Paprastai už tokį rūpestį beveik visada, sąmoningai arba ne, siekiama gauti atlygį papildomu dėmesiu, paklusimu ar dar kuo kitu, o jei to negaunama, dažniausiai įsižeidžiama. Neramus protas sukuria aibę esamų ir nesamų problemų, pažadina pagrįstas ir nepagrįstas baimes, imama ieškoti ligų, smulkmeniškai kibti prie visko. Įsikalbėta pareiga užgula pečius.

Visa tai pamažu netrunka virsti endokrininės sistemos, limfos sistemos, žarnyno, virškinimo trakto sutrikimais, kepenų, blužnies ligomis, diabetu. Būtent šios ligos ir gali dabar išryškėti arba prasidėti. Kai kuriems galimi apsinuodijimai, chroniškas pervargimas ar migreniniai galvos skausmai. Jei taip yra, pagalvokite, gal per mažai rūpinatės savo kūnu, gal tiesiog atėjo laikas duoti jam nors kiek poilsio.

Energija šiuo metu skverbiasi į mažiausiai pasiekiamus kampelius, todėl kai kam, ypač itin kategoriškiems ir smulkmeniškiems žmonėms, gali būti nelengva ją įsisavinti. Gali skaudėti galvą ar ją svaigti, pykinti, prasidėti viduriavimas, pakilti temperatūra, pilti karštis ar krėsti šaltis. Patartina gerti vandenį su citrina, negerti alkoholio ir nevalgyti sunkaus maisto.

Tiems, kurie nenori atsisveikinti su aukščiau minėtomis ydomis, gali ne tik sutrikti savijauta, bet ir piktinti situacijos, kaip kitų nepareigingumas, bambėjimas, kritika, nepaklusimas. Vieni tuo metu gali nesulaukti pagalbos ar dėmesio iš tų, iš kurių tikėjosi.

Viršininkams gali kilti problemos su pavaldiniais. Kiti gali susidurti su biurokratų savivale. Tokios situacijos verčia suklusti ir pasiieškoti problemų priežasčių savyje: o gal pats taip elgiatės ar elgėtės?

Stenkitės tuo metu būti nesmulkmeniški, neišsigalvoti problemų ten, kur jų nėra, nekritikuoti ir nevertinti kitų, teisingai ir sąmoningai atlikti savo pareigas, gerbti kitus ir jų laiką.


Padėti gali: safyras, moldavitas, deimantas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 50-51.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai