Mėnulio tranzitas Liūto ženklu

Išryškėja valdžios, meilės ir vaikų karma.


Energija šiomis dienomis plūsta per širdį, todėl gali ją skaudėti. Vieniems gali paūmėti širdies ligos, o kitiems – imti vertis Dvasinė Širdis – tai taip pat sukelia fizinį skausmą.

Galimos problemos dėl krūtinės ląstos, jos slankstelių ir šonkaulių, širdies raumens ir kraujotakos. Ypač tai gali atsitikti tiems, kurie vaidina meilę, iš tiesų nesugebėdami jos jausti, kurie susitapatina su savo susikurtu įvaizdžiu, prarasdami Save. Šiuo metu įvykęs širdies priepuolis arba infarktas nurodo į meilės stoką žmogaus gyvenime.

Jokiu būdu nepykite ant savo vaikų ir mylimųjų. Pasistenkite padovanoti jiems daugiau dėmesio ir meilės. Jų priekaištai šiuo periodu nurodo į Jūsų karmą jiems. Būkite tolerantiški ir atlaidūs. Nepradėkite beprasmio konflikto, rodančio meilės stoką Jūsų gyvenime.

Galimos problemos ar konfliktų pradžia per puikybę ir ambicijas. Jei taip įvyko, apmąstykite to, ką darote, motyvus. Jei jie iš tiesų vidiniai, vadinasi, Jūs darote tai, ką darote, nes tiesiog negalite kitaip, kas pretenduotų į Pašaukimo vidinį žinojimą. Tada konfliktinė situacija atkreipia Jūsų dėmesį į tai, kas iš tiesų trukdo vykdyti Pašaukimą, tačiau jei tai kartojasi ir tada, kai Mėnulis bus Vandenyje, kaip ir jam vėl grįžus į Liūtą, vadinasi, Pašaukimas įsikalbėtas. Pastaruoju atveju sąžiningai pažvelgę į save rasite, kad iš tiesų motyvai – išoriniai. Išorinis motyvas orientuotas į aplinkos įvertinimą, garbę, šlovę, pinigus, ar tiesiog savirealizaciją. Jis – laikinas, vadinasi, neturintis ateities. Ypač pravartu pasikapstyti viduje (su sąlyga, kad darysite tai sąžiningai), jei tuo metu Jums pasiūlė paaukštinimą darbe arba pažemino pareigose, ar tiesiog Jūsų atžvilgiu buvo suregztas smulkesnis ar stambesnis sąmokslas.

Puikybė – daugialypis ir daugiabriaunis išbandymas visiems dvasios ieškotojams. Ji – kaip chameleonas, keičiantis spalvas, todėl esantis išbandyme dažniausiai visiškai nesupranta, kad jame yra. Tai pamatyti gali padėti tik sąžiningi bendraminčiai. Išskirtinumo, kaip sėkmingos savirealizacijos visuomenėje, siekimas būdingas visiems, pradedant vaikais, baigiant garbaus amžiaus žmonėmis, tiek darbininkui, tiek verslininkui, tiek menininkui, tiek kunigui ar tam, kuris vadina save dvasios mokytoju. Nesiekia jo tik tie, kurie jį turėjo ir suprato, kad ieškota buvo ne ten. Nuo tada ieškojimų objektas perkeliamas iš išorės į vidų: žmogus iš tiesų ima žadinti savo Meilės ugnį. Daugelis per religijas ar įvairias dvasines kryptis keliaujančių ieškotojų teigia, kad juose jau dega ta ugnis, tačiau jie pamiršta, kad tie, kuriuose ji dega iš tiesų, to nebeteigia. Jie dalija ją tiems, kuriems jos reikia arba ji tiesiog tampa jų kūrybos Įkvėpimu. Žinoti, vadinasi, daryti. Tikrai darantis niekuo nesiskelbia, nieko nevaidina. Kalbantysis, kad daro, gali būti tai įsikalbėjęs arba įkalbėtas kitų. Jis, kaip aktorius, geriau ar prasčiau vaidina savo vaidmenį, tačiau jo paties gyvenimas konfrontuoja su jo deklaruojamomis tiesomis arba jų nepatvirtina. Šiomis dienomis visa tai gali išryškėti: vieniems konkrečiais įvykiais, kitiems – situacijomis, dar kitiems – prislėgta būsena ar net ligomis.

Tuo metu reikėtų pripažinti savo puikybės bei ambicijų pasireiškimus, pasiieškoti savo širdyje meilės ir supratimo, pasimelsti už tuos, kuriuos niekinate ar laikote žemesniais už save. Atminkite, nėra nei žemesnių, nei aukštesnių, yra tik sąmonės lygmuo. Jei kitus laikote žemesniais, vadinasi, Jums dar daug teks padirbėti su savo sąmonėjimo procesu.

Gerai aukoti vaikų arba senelių namams. Tačiau jei Jūsų auka viešai paskelbiama, ji tampa Jūsų išlaidos savireklamai, energetiškai prarasdama aukos statusą.

Žmonėms priklausantiems nuo azartinių lošimų, kaip ir žaidimų-automatų, galimi paūmėjimai arba atkritimai. Gaisrų grėsmė.


Integruoti energiją padės: rubinas su fuksitu arba coizitu, grynas (kad ir nejuvelyrinės kokybės) rubinas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 49-50.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai