Mėnulio tranzitas Vėžio ženklu

Tuo metu tampa akivaizdžios nuoskaudos ir prisirišimas prie praeities, neleidžiant sau pilnavertiškai gyventi dabartyje. Gali išryškėti giminės <...> karma.Kuo mažiau Jumyse aukščiau minėtų problemų, tuo energija komponuojasi ramiau, harmoningiau. Kuo daugiau slepiate savyje nuoskaudų, neigiamų emocijų, prisirišimų, tuo daugiau galite gauti situacijų, akivaizdžiai nurodančių į tai.

Jei tuo metu susergate, ligos giluminę priežastį rasite taip pat jose.

Tai iš tiesų nelengvas laikas tiems, kurie nemoka atleisti, o nešiojasi širdyje vietoj meilės įsisenėjusią nuoskaudą, stabdančią tai darančiojo sėkmingą gyvenimo tėkmę. Jei Vėžyje yra to žmogaus Saulė, Mėnulis, Ascendentas, jo valdovas, Mc, Rachu, Ketu ar Juodasis Mėnulis – „išmokti atleisti“ tampa viena iš svarbiausių jo gyvenimo pamokų, kurių neišmokus, gyvenimas tik sudėtingėja.

Pirmiausia, jam būtina iš esmės susitvarkyti santykius su savo tėvais ir kitais šeimos nariais suvokiant, kad kiekvienas mato pasaulį taip, kaip jo sąmonė jį sugeba priimti. Iš tiesų norintį dirbti su savimi žmogų įvykiai ir situacijos neišvengiamai skatina suprasti, kad priimti kitus tokiais, kokie jie yra, visų pirma privalo jis pats. Kiti ims mokytis tai daryti tik supratę, kad tai vertėtų daryti. Kiekvienam savas laikas supratimui ir brandai. Argi galima skaudintis dėl nesusipratusiojo poelgio ar žodžių?.. Neatleidimas yra ten, kur nėra meilės. Gal būtent todėl atleidimo moko visos pasaulio religijos ir dvasinės kryptys.

Nesusivokusiems gali paūmėti gastritas, atsirasti rankų sąnarių bei krūtinės raktikaulio sąnarių problemų. Moterims gali prasidėti krūtų ar gimdos ligos.

Tai puikus laikas atsiprašyti įžeidus arba atleisti įsiskaudinus. Suvokite savo nuoskaudas ir stenkitės kontroliuoti save panašiomis situacijomis, kurios to nedarant Jūsų gyvenime vis kartosis, kol neišmoksite savos pamokos. Tik suvokus, kad Jus įskaudinęs žmogus – tai geriausias mokytojas, nes tik jo dėka Jūs supratote, kad dar ... nemokate atleisti, iki tol buvusios sunkios situacijos ims silpnėti, vis ir vis dar patikrindamos, ar pamoka tikrai išmokta. Kai Jūsų širdyje nuoskaudų vietą užims Meilė ir Suvokimas, šios situacijos visiškai išnyks, nes jos bus nebereikalingos. Tada suprasite, kad Dievas nėra baudėjas, norintis Jus nuskriausti. Jis tik įvairiais Jums tuo metu suprantamais būdais rodo į elementarų savų ydų ir jų pasekmių nesupratimą.

Galimos problemos tėvų ir vaikų santykiuose, kaip ir jų sprendimas. Galite sužinoti ką nors reikšmingo iš savo giminės istorijos. Jei reikia, galite pradėti joje naršyti. Puikus laikas maldai už giminę, tėvus, šeimos santykius, už šalį ir Motiną Žemę. Tuo metu lengviau pamedituoti į giminę. Galimi sapnai visu tuo kontekstu. Labai gerai nueiti į kapines pagerbti mirusius tėvus ar senelius. Būtina padėti šeimos nariams, ypač jei jie tuo metu prašo pagalbos. Patartina susitikti su artimaisiais ar bent pasikalbėti telefonu.

Gali kilti problemų dėl žemės ar nekilnojamojo turto arba jos gali išsispręsti. Galimi ginčai dėl nuosavybės, nurodantys į ginče dalyvaujančiųjų, jų tėvų arba protėvių ar tiesiog tos teritorijos, dėl kurios vyksta ginčas, sunkią karmą. Visais šiais atvejais verta mažiau pyktis, paieškoti kompromisų, taip pat pasikviesti tikrą šventiką, kad tą nuosavybę pašventintų, pasimeldžiant ir patiems.


Energiją padeda integruoti: prazemas, meteoritas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 47-48.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai