Mėnulio tranzitas Dvynių ženklu

Akivaizdūs sukčiavimo, melo, intrigų, neteisingos informacijos bei santykių su giminaičiais ir kaimynais karmos įrodymai.Energija įsilieja ramiai, žaismingai, be ypatingų šalutinių veiksnių psichikai.

Problemas patiria tie, kurių jau minėta karma sunkesnė. Kai kuriems tai parodoma tuo metu prasidėjusiais arba paūmėjusiais kvėpavimo takų, trachėjos, bronchų ir plaučių susirgimais. Rimtai susimąstyti reikėtų tiems, kam tuo metu sužalojami pečių kaulai, kaklo slanksteliai bei riešo kaulai.

Galimos konfliktinės situacijos su broliais, seserimis, artimais giminaičiais, kaimynais ar tiesiog kasdien ilgesnį laiką ar epizodiškai bendraujant su žmonėmis. Reikėtų vengti gilinti konfliktus, stengiantis išspręsti juos taikiai ir ramiai (koncentruokitės į širdį ir kalbėkite, bendraukite iš šios pozicijos). Jei situacija itin sunki, laikykite ją savo bendravimo ir kitų priėmimo pamoka arba net egzaminu.

Jei kiti tuo metu Jus vis supranta neteisingai arba Jūsų tiesiog negirdi, nepriekaištaukite jiems, o pagalvokite, ar tikrai pats visada girdite kitus ir bandote juos suprasti. Nekreipiant į visa tai dėmesio, problema gali tapti dar ryškesnė Mėnuliui įėjus į Šaulį, o itin sunkias mintis ar įvykius sukelti jam esant Žuvyse; tai reikš, jog problema kartosis tol, kol nebus išspręsta.

Jei prieš Jus tuo metu buvo suregzta intriga ar kaltinimas, vadinasi, Jūs pats taip elgiatės su kitais. Jei apmelavo ar apgavo Jus, vadinasi, ir pats nesate nekaltas. Pamąstykite apie tai, suraskite blogio šaknis savo praeityje ir pabandykite jas rauti, pripažindamas ir kiek įmanoma atitaisydamas jo pasekmes. Kartais gali pakakti tik atsiprašymo, kartais vien jo gali ir neužtekti. Bet kuriuo atveju būtina suvokti, kad blogis buvo pagimdytas, o dabar jis paaugo ir pasireiškė Jūsų gyvenime. Tenka rinktis: likti su juo ar keistis... Kai kam intriga, kaltinimas, melas, apgavystė ar vagystė gali tapti tam tikros dalies karmos išėjimu. Vadinasi, negalima pykti ant tų, per kuriuos tas karmos išėjimas pasireiškė. Atleiskite jiems ir pasimelskite už juos, kad Viešpats padėtų jiems susivokti. Tai itin aktualu tiems, kurių nataliniuose horoskopuose Juodasis Mėnulis, Rachu, Ketu arba pažeistas Saturnas yra Dvyniuose.

Jei tas, kuris šiuo metu pradėjo intrigą ar šantažą, pamelavo, apgavo kitą, paskleidė neteisingą, iškreiptą arba nevisai patikrintą informaciją, užmezgė sau naują šios krypties karmą, iki kito Mėnulio Dvyniuose pripažins ir ištaisys klaidą, gerai, jei ne – karma išsilies pasekmėmis ateityje.

Kažkam gali išryškėti jo dvilypumas arba paviršutiniškumas. Atkreipkite dėmesį į situaciją, kurioje tai pasimatė ir imkite stebėti bei kontroliuoti save, kad tos savybės ateityje netaptų Jūsų abejonių ir su jomis susijusio Nepasirinkimo priežastimi. Tiems, kam tos savybės jau įsisenėjusios, galimos dvilypės, pasirinkimo situacijos, ir spręsti būtina tik pačiam. Sprendimas turi būti apgalvotas, o ne atsitiktinis.

Tuo metu reikia itin sekti tai, ką galvojate, ką kalbate ir juolab rašote. Šiuo atveju, jei nesate tvirtai įsitikinę savo teiginių teisingumu, geriau mažiau pasakyti nei daugiau.

Šiuo metu puikiai jausis tie, kurie stengiasi girdėti ir suprasti kitus, tie, kurie nemeluoja ir nemėgsta intrigų, nesukčiauja, neplagijuoja. Vieniems tuo metu gali išsispręsti kuri nors bendravimo problema (ypač su artimaisiais) arba jie gali tai suvokti, kiti gali parašyti puikų straipsnį, pradėti knygą ar tiesiog išnarplioti sudėtingą reikalą, o gal gerai susitvarkyti svarbius dokumentus.

Jei Jus tuo metu priėmė į darbą, susijusį su bendravimu, tarpininkavimu, dėstymu, rašymu, vadinasi, priimkite tai, kaip jau minėtos karmos likučių patikrinimą. Taigi, stenkitės kontroliuoti save.

<...> Tuo metu viešai paskleista melaginga informacija gali pakenkti ateičiai.

Patartina daugiau būti gryname ore, judėti, bėgioti, atlikti kvėpavimo pratimus, važinėti dviračiu. Tiems, kurie gyvena vieni, kad pamatytų šios karmos likučius, patartina nueiti pas gimines, kaimynus ar tiesiog daugiau būti viešose vietose, antraip, sėdėdami vieni jie gali nuspręsti, kad ši karma jau išvalyta. Deja, reikia pasakyti, kad daugeliui, gyvenančių po vieną, ši karma, lieka gana aktuali.


Lengviau įsisavinti energiją padės: rutilo kvarcas, sugilitas, moldavitas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 45-47.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai