Mėnulio tranzitas Jaučio ženklu


Prisirišimų ir finansinės karmos pasireiškimo metas.Energija įsilieja ramiai, tačiau nuodugniai. Ekstremalių psichinių reakcijų tikimybė maža.
Tų dienų įvykiai ir būsenos nurodys į giliai užsikonservavusias problemas, virtusiais prisirišimais prie įdiegtų arba įsikalbėtų ir taip susiformavusių vertybių. Daugelio vertybių mūras kietas ir stiprus. Jis tampa jį pasistačiusio žmogaus garantijų ir stabilumo šaltiniu. Vienam tai – jo milijonai, kitam – jam įmanoma materiali gerovė, dar kitam – įprasti žmonės, vaikai ar darbas, o gal užtikrinta socialinė padėtis ar įvaizdis, kažkam – įsivaizduojamas dvasinis statusas ar jo kūrybos pripažinimas. Vadinasi, kiekvienam garantijos savos... Evoliucija visais šiais atvejais tampa tiesiog neparanki, nes gerą ir stabilią poziciją norima išlaikyti bet kokia kaina. Kai kuriems tokios pozicijos palaikymas tampa jų idėja fix. Vieni jai pasiekti naudojasi bet kokiomis priemonėmis, įsitikinę, kad tikslas jas pateisina, kiti tiesiog laikosi įsikibę savo vertybių, kaip vaikas mėgiamo žaislo.

Visiems jiems priklausomai nuo fiksacijos šiomis dienomis galima gerklės, nosies ligų, gripo ar anginos pradžia, įvykiai ar situacijos, nurodančios į esminius prisirišimus. Apgalvokite tai ir bandykite Mėnuliui esant Skorpione paleisti taip, kaip sugebėsite. O gal Jūs tiesiog pervargote, nes neleidžiate sau pailsėti (tai taip pat fiksacija). Paklauskite savęs, vardan ko Jūs dirbate ir galiausiai užduokite esminį klausimą: vardan ko gyvenate? Jei dirbate, kad gyventumėte, o gyvenate, kad dirbtumėte, vadinasi, senai atėjo laikas perkratyti savo vertybes ir panaršyti toje įsipareigojimų ir prievolių krūvoje. Kur gi tame chaose Jūsų Sielos vieta? Taip jau Kosmose sutvarkyta, kad tie, kurie ją iš tiesų turi, negali nusiraminti, kol nesiima to, ko ji iš tiesų šį kartą į Žemę atėjo. Turintiems vietoje jos mikroschemą (sąvokos „meilė“ kaip ir „tikėjimas“ joje neįrašytos), ieškoti nėra ko – jie netiki nei Sielos buvimu, nei Dievu. Jų dievas – Protas, o varančioji jėga – ambicijos. Jiems patiems sunku tai pamatyti, tačiau šalia jų esantiesiems visa tai šiomis dienomis gali atsiskleisti vidiniu šalčiu ir tuštybe.

Šiomis dienomis nepatartina skolinti ir skolintis pinigus bei pradėti svarbias finansines operacijas, kurios nebuvo anksčiau apgalvotos. Nereikėtų neapgalvotai pirkti brangių daiktų ar spręsti neaiškių finansinių reikalų. Nepersivalgykite, nes tai gali virsti papildomais kilogramais.

Jei tuo metu kurie nors finansiniai dalykai sprendžiasi savaime arba pasibaigia seniai pradėtas reikalas, vadinasi, atitinkama karma tuo klausimu arba su tais žmonėmis išspręsta. Lygiai tas pats, jei pasibaigia senas, ilgai besitęsiantis prisirišimas (nesvarbu, kokiu būdu: išsiskyrimas, atleidimas ar net mirtis).

Jei tuo metu sąmoningai ir apgalvotai arba netikėtai, tačiau iš visiškos ramybės pozicijos pradedate kūrinį, idėjos vystymą ar reikalą – ši pradžia laikytina prasminga ir turinčia pagrindą, todėl perspektyvia.

Tuo metu jaučiantys vidinę neramybę, tegul pasiklausia savęs, kas ją sukelia: baimė kažko netekti (ko?), neužtikrintumas (kuo?), nesaugumas (kodėl?)... Visa tai nuorodos, su kuo savyje reikėtų padirbėti. Tai taip pat prisirišimai – vieniems prie savo ydų, kitiems – prie įpročių, savo susikurtų ar kitų žmonių įdiegtų programų. Paleiskite visa tai, nes būtent jos ir yra Jūsų evoliucijos stabdžiai.


Energiją lengviau įsisavinti padeda: šviesus, samaninis ir okeaninis agatai.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 44-45.


Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai