Mėnulio tranzitas Avino ženklu


Ego karmos pasireiškimo laikas. Energija eina itin greitai ir aštriai.Tai sustiprina ūmias ir spontaniškas reakcijas bei poelgius, konfliktus santykiuose, susijusiuose su ego. Pavojai bei ligos, prasidėjusios tuo metu, kyla iš tiesioginio arba užspausto egoistiško pykčio, agresijos, užsispyrimo bei nesugebėjimo valdytis, taip pat nevisiškai realizuojamo arba nerealizuoto poreikio bet kokia kaina pranešti aplinkiniams: „aš esu“. Apie tai itin akivaizdžiai gali signalizuoti sutrenkta galva, jos skausmas, insultas, o gal net užpuolimas ar nelaimingas atsitikimas.

Jei tuo metu viskas ramu, tačiau problemos iškyla Mėnuliui nuėjus į Svarstykles, vadinasi, Jūs deleguojate savo karmą, t.y. egoistinių poelgių pasekmes, savo partneriui arba aplinkai.

Stenkitės tomis dienomis apsieiti be žodelio „aš“. Taip pratinsitės pamatyti savo ego veidus. Tai laikas, kai geriau būti tarp žmonių, kad geriau galėtumėte pažinti savo slepiamus trūkumus, nes dabar jie pasireikš itin aštriai. Jūsų į kažką nukreiptas pyktis ar nemotyvuota reakcija gali duoti rezultatų Mėnuliui esant Svarstyklėse arba vėl grįžus į Aviną, todėl verta iki tol atsiprašyti įskaudinto žmogaus.

Tuo metu priimti sprendimai retai turi vidinę motyvaciją, ypač jei jie spontaniški. Jei sprendimas buvo apgalvotas, o dabar tik priimamas ir patvirtinamas, jei jis susijęs su nepameluotu rūpesčiu kitais žmonėmis, savo šalimi ar Žeme – jis turi dideles perspektyvas. Laimi bebaimiai kovotojai su Idėjos kibirkštimi širdyje. Šis laikas gali tapti ir jų Savęs suvokimo laiku. Taigi, tai nėra bailių ir apsidraudėlių, ieškančių riebesnio kąsnio sau, laikas. Tokių motyvai paprasti – ego saviraiška. Paprastai tai netrunka išryškėti.

Kuo daugiau egoizmo valstybių valdžios struktūrose ar išskirtinumo siekio religinėse ar bet kurio kito pobūdžio bendruomenėse ar organizacijose, tuo labiau tuo metu sustiprėja kova dėl to išskirtinumo įtvirtinimo. Sukėlusioms konfliktą, kaip ir drastiškai atsakiusioms į jį jėgoms, rūpi tik jų egoistiniai tikslai, nepaisant to, kad jie gali skelbti priešingai.

Stenkitės neaštrinti konfliktų, neatsakyti į pykti pykčiu, atsargiai vairuokite. Neužspauskite pykčio savyje, o stenkitės transformuoti jį taip, kaip sugebate: sportuokite, užsiimkite kontaktiniais ar nekontaktiniais kovos menais, o gal net dirbkite fizinį darbą, kol pavargsite. Puikiai tiks įvairios jogos praktikos, susijusios su veiksmu. Sugebantieji gali medituoti į savo ego, kad pamatytų, koks jis ir kiek dar jo yra.

Jei pabuvus žmonėse norėsis miegoti, maisto, tylos ar ramybės – būtinai tai ir darykite. Grubumas, nesiskaitymas su kitais, nesugebėjimas išklausyti kito, nevaldomas pyktis ar net agresija nurodo į Jūsų egoizmą ir savimonę nepriklausomai nuo to, kuo Jūs bandote save pateikti. Tad tuo metu gali išryškėti „vilkas ėriuko kailyje“.

Vadinasi, tai puikus kaukių nuplėšimo laikas, kai apsinuogina kas yra kas.


Tomis dienomis energijos pasisavinimą gerina: lauko akmenys, sodalitas, lazuritas, diumortieritas, sugilitas.


Ištrauka iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" II tomo, 1 dalies, p. 43-44.

Šiandien

Planetų padėtys

Saulės teka ir laida Vilniuje

Saulės teka ir laida Kaune

Saulės teka ir laida Klaipėdoje

Saulės teka ir laida Šiauliuose

Saulės teka ir laida Panevėžyje

Saulės teka ir laida Marijampolėje

Svečiai